Please wait. Loading...
 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούλιος 2017 - Ιούνιος 2019

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γιώργος Συλλούρης
2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κώστας Σταματάρης
3. ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Λευτέρης Κωνσταντινίδης 
4. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αυγουστίνος  Αυγουστή
5. ΟΡΓΑΝ.- ΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Δέσποινα Τσεπελάκη
6. ΤΑΜΙΑΣ & ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ: Αντώνης Μπέρτζες
7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ: Γιώργος Συμεωνίδης
8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΗΠΕΙΡΟΥ: Βασιλική Ιωσηφίδου
9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. : Μιχάλης Σαμμούτης
 
ΜΕΛΗ:
 10. Γιώργος Λιασής
11. Ιάκωβος Ιωάννου
12. Κακουλλής Θεοδούλου
13. Λοΐζος Λοΐζος
14. Νίκος Παπακλεοβούλου
15. Όμηρος Παπασάββας

 

Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

1. Πρόεδρος: Βασίλης Νικοδήμου

2. Γραμματέας: Τζωρτζίνα Γεωργίου

3. Μέλος: Αλεξία Πελετιέρ

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούνιος 2015 - Ιούνιος 2017

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2015-2017


ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:
1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ): Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ – Θεσσαλονίκη

2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ - Συντονιστής Αττικής & Στερεάς Ελλάδας): Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ, – Αθήνα

3. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αλέξης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Αθήνα ***

4. ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ & ΤΑΜΙΑΣ (& Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ): Γεώργιος ΛΙΑΣΗΣ – Αθήνα *

5. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Λοίζος ΑΡΑΒΗΣ – Αθήνα **

6. ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ & ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΗΠΕΙΡΟΥ: Δέσποινα ΤΣΕΠΕΛΑΚΗ – Βέροια


ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:
7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ: Τάκης ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – Σέρρες

8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: Βάσω ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – Θεσσαλονίκη

9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ – Λάρισα

10. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ (& μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ): Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ – Ρόδος

11. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΤΙΟ-ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (& Αντιπρόεδρος ΝΕΠΟΜΑΚ, μέλος ΚΣ ΠΣΕΚΑ): Ευάγγελος ΠΟΛΥΒΙΟΥ – Πάτρα


ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ:

  

12. ΜΕΛΟΣ: Νίκος ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ – Αθήνα

13. ΜΕΛΟΣ: Όμηρος ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ – Αθήνα

14. ΜΕΛΟΣ: Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ – Αθήνα

15. ΜΕΛΟΣ: Κωστάκης ΚΥΡΟΥ – Χαλκίδα

* Ταμίας & Υπεύθυνος για τα Οικονομικά ορίσθηκε ο Γεώργιος ΛΙΑΣΗΣ, που θα συνεπικουρείται από την Κ.Εκτ. Γραμματεία


** Ο Λοίζος ΑΡΑΒΗΣ αντικατέστησε τον Ιάκωβο ΙΩΑΝΝΟΥ

*** Ο Αλέξης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ αντικατέστησε τον Γεώργιο ΣΥΛΛΟΥΡΗ  

**** Ο Γεώργιος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ παραμένει Γενικός Γραμματέας της ΠΣΕΚΑ


Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2015-2017

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ – Αττική

2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Παναγιώτης ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – Αττική

3. ΜΕΛΟΣ: Γεωργία (Τζωρτζίνα) ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Αττική

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούνιος 2013 - Ιούνιος 2015 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2013-2015

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ και Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ: 

Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ, Κτηνίατρος – Πανεπιστημιακός – Θεσσαλονίκη

2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& συντονιστής Αττικής & Στερεάς Ελλάδας) – και Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ:

Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ,  Γιατρός Καρδιολόγος – Αττική

3. ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (και Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ):

Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός- Αττική

4. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: 

Γιάννης ΜΙΤΣΗΣ, Πολιτικές Επιστήμες - Θεσσαλονίκη

5. ΤΑΜΙΑΣ (και Γενικός Γραμματέας ΠΣΕΚΑ):

Κατερίνα ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, Βυζαντινολόγος / Κοινωνιολόγος, - Αττική

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:

6. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ (και μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ – ΠΣΕΚΑ):

Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, Γιατρός - Ρόδος

7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ:

Κύπρος ΚΥΠΡΙΔΗΜΟΣ, Μαθηματικός - Καβάλα

8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ:

Δέσποινα ΤΣΕΠΕΛΑΚΗ, Δικηγόρος - Βέροια

9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ:

Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ, Καθηγητής ΤΕΙ – Λάρισα

10. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ :

Καλλίνικος ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, Γιατρός - Κέρκυρα

11. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ :

Ανδρέας ΓΕΡΜΑΝΟΣ, Δημοσιογράφος - Θεσσαλονίκη

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ:

12. ΜΕΛΟΣ :

Γιώργος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ, Δικηγόρος – Αττική

13. ΜΕΛΟΣ :

Συμεών ΧΑΤΖΗΠΙΕΡΑΣ, Δικηγόρος – Αττική

14. ΜΕΛΟΣ :

Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ, Ναυπηγός Μηχανολόγος – Αττική

15. ΜΕΛΟΣ :

Κωστάκης Κύρου, Οικονομολόγος – Δημοσ. Υπάλληλος / Οικονομολόγος - Χαλκίδα

 

Χρέη Βοηθού Ταμία θα ασκεί ο:

  • Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός - Αττική

Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2013-2015

 

1. Πρόεδρος (& Πρόεδρος Ελ.Ε. ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ):

 Βασίλης ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Αττική

2. Γραμματέας:

 Ιάκωβος (Βάκης) ΙΩΑΝΝΟΥ, Στέλεχος Επιχειρήσεων - Αττική

3. Μέλος:

 Γεωργία (Τζωρτζίνα) ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Τεχνολόγος Μηχανικός - Αττική

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούνιος 2011 - Ιούνιος 2013 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2011-2013

Κεντρική Εκτελεστική Γραμματεία (Κ.Εκτ.Γρ.):

 1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& συντονιστής Κεντρικής Μακεδονίας) – και Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ: 

Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ, Κτηνίατρος – Πανεπιστημιακός – Θεσσαλονίκη

 2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& συντονιστής Αττικής & Στερεάς Ελλάδας) – και Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ: 

Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ,  Γιατρός Καρδιολόγος – Αττική

 3.ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (και Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ): 

Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός- Αττική

 4.ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: 

Δημήτρης ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,  Γιατρός – Αττική

 5.ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (και Γενικός Γραμματέας ΠΣΕΚΑ): 

Κατερίνα ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, Βυζαντινολόγος / Κοινωνιολόγος, - Αττική

 6.ΤΑΜΙΑΣ (& Συντονιστής Δυτικής Ελλάδας & Πελοποννήσου): 

Σταύρος ΠΟΛΥΒΙΟΥ, Παιδίατρος – Πάτρα

Υπόλοιπα μέλη της Εκτελεστικής Γραμματείας:

 7.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ (και Αντιπρόεδρος Ελλαδο-Κυπριακού Επιχειρηματικού Φόρουμ (Επιμελητηρίου – ΕΛΚΥΕΠ): 

Ανδρέας ΚΑΖΑΓΚΑΣ, Επιχειρηματίας – Αττική

 8.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: 

Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ, Ναυπηγός Μηχανολόγος Μηχανικός – Αττική

 9.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ (και μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ – ΠΣΕΚΑ ):

 Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, Γιατρός - Ρόδος

10.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ: 

Μιχάλης ΣΑΒΒΑ, Διευθυντής Κτηνιατρικής – Ξάνθη

11.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 

Ανδρούλα ΝΕΟΦΥΤΟΥ, Φιλόλογος - Βέροια

12.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: 

Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ, Καθηγητής ΤΕΙ – Λάρισα

Μέλη του Κ.Σ.:

13.ΜΕΛΟΣ: 

Γιώργος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ, Δικηγόρος – Αττική

14.ΜΕΛΟΣ: 

Νέδη ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ, Συνταξιούχος – Αττική

15.ΜΕΛΟΣ: 

Κωστάκης Κύρου, Οικονομολόγος – Δημοσ. Υπάλληλος / Οικονομολόγος - Χαλκίδα

 

 

Χρέη Βοηθού Ταμία θα ασκούν οι:

  • Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός - Αττική
  • Χρυσόστομος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός - Αττική

 

Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2011-2013

 

1. Πρόεδρος (& Πρόεδρος Ελ.Ε. ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ):

 Βασίλης ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Αττική

2. Γραμματέας:

 Ιάκωβος (Βάκης) ΙΩΑΝΝΟΥ, Στέλεχος Επιχειρήσεων, Αττική

3. Μέλος:

 Μιχαήλ ΕΥΘΥΜΙΟΥ, Επιχειρηματίας, Αττική

 


 
© 2009-2015 Ο.Κ.Ο.Ε. Ομοσπονδία Κυπριακών Οργανώσεων Ελλάδας - All rights reserved.
Η παρούσα ιστοσελίδα (Website) δημιουργήθηκε από τον Γεώργιο Μιχαηλίδη, Γενικό Γραμματέα της Ομοσπονδίας . Developed by LogicONE